Rekrutacja do służby - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Rekrutacja do służby

Rekrutacja do służby

Uprzejmie informujemy o dodatkowych dyżurach wprowadzonych w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Teraz osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji będą mogły uzyskać informacje oraz złożyć dokumenty również w godzinach popołudniowych. Dodatkowy dyżur będzie pełniony w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca do godz. 18.00.

ZGODNIE Z POLECENIEM KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI, ZAWIESZA SIĘ DO ODWOŁANIA PROWADZENIE POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO W STOSUNKU DO KANDYDATÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE DO SŁUŻBY W POLICJI.

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji mogą zgłaszać się osobiście do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu (ul. Kasprowicza 9) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30 oraz dodatkowo w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca do godz. 18.00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

W podanych powyżej terminach są udzielane niezbędne informacje oraz przyjmowane dokumenty aplikacyjne.

Wszelkie informacje można uzyskać także pod numerem telefonu 47 85 35 319 lub 47 85 35 320

OGŁOSZENIE dot. przyjęcia kandydatów do policji w jednostkach policji województwa śląskiego

 

Ponadto informujemy, że bardzo szczegółowe informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym do służby w Policji można znaleźć na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod adresem: http://slaska.policja.gov.pl/kat/rekrutacja/212502,Rekrutacja.html

 


 

 OGŁOSZENIA, TERMINY, LIMITY, LISTA

 WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW

 WYMAGANE DOKUMENTY

 ETAPY POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO

 OBOWIĄZUJĄCE PRZEPISY

 INFORMACJE DOTYCZĄCE SŁUŻBY W POLICJI